کتاب آمستردام

اثر ایان مک یوون از انتشارات افق - مترجم: میلاد زکریا-جایزه من بوکر

این‌که ورنون بخواهد آشتی کند و به همین خاطر به آمستردام بیاید مطمئنا چیزی بیش از تصادف، یا تصادف صرف بود. او جایی در قلب سیاه و نامتعادلش، سرنوشتش را پذیرفته بود. او داشت خودش را به دست کلایو می‌سپرد.
ایان مک‌یوون -از شاخص‌ترین نویسنده‌های امروز انگلیس- بیش‌تر از همه در فهرست نهایی جایزه‌ی بوکر حضور داشته است. این جایزه در سال 1998 به خاطر رمان آمستردام به او اهدا شد. مک یوون هم‌چنین تاکنون در جشنواره‌های معتبر ویتبرد، سامرست موام و انجمن ملی منتقدان برگزیده شده است.


خرید کتاب آمستردام
جستجوی کتاب آمستردام در گودریدز

معرفی کتاب آمستردام از نگاه کاربران
واقعا دوستش نداشتم. توصیفات خوبی داشت اما ریتم داستان و کلا خود داستان خسته کننده بود. قسمت های مربوط به آهنگ ساز پر از اصطلاحات تخصصی موسیقی و اهنگ سازی بود که سر در نمی آوردم و شخصیت ها هم ناملموس و غیر قابل درک بودند.
در کل خسته کننده و اعصاب خرد کن

مشاهده لینک اصلی
بین سه و چهار. میتونست خیلی بهتر باشه. پایانش رو نپسندیدم. کتاب تا آخر در حال اوجه و پایان تو بیست صفحه خلاصه شده.
از لحن راوی و به تصویر کشیدن چیزهای ساده در حال توضیح دادن مفاهیم، خیلی خوشم اومد
باب میل کسانیه که به فلسفه اخلاق علاقه دارن

مشاهده لینک اصلی
آمستردام توسط یان مک یوان آیا من فقط آن را انجام می دهم یا دیگران @ را از کتاب هایی که برای آنها کمی فکری به نظر می رسند انجام می دهند؟ من بخوانم چون از آن لذت می برم من در سن و سالی هستم که نیازی به خواندن آن ندارم. من یک کتاب خوب را دوست دارم (و از کتاب بدی متنفرم) و هر چیزی را که من را دوست دارد خواند. من کمی به اندازه کافی برای انتخاب یک کتاب به دلیل من دوست دارم تصویر در مقابل و یا من عنوان عنوان را دوست دارم. گاهی اوقات کتاب هایی را که دیگران توصیه می کنم خواندند، اما باید بدانند که چه شخص دیگری دوست دارد. اغلب من کتاب هایی را که مردم به من می گویند @ به طور کامل درخشان @ شروع کرده اند تا به نیمه راه برسند و تعجب کنند که چه جهنمی را انجام می دهند. در این نکته باید ذکر کنم که من از کد داوینچی متنفر بودم، اما با این حال من از آن با احترام بیشتری دفاع خواهم کرد. می بینید، چیز دیگری که من از آن متنفر هستم، اسطوره کتاب است. افرادی که با خط شروع می شوند: \"من هرگز کتابی را در فهرست بهترین فروشنده نمی خوانم - آنها بیش از حد پوپولیست هستند!\" در یک شیوه ضد شیفت من تمایل دارم از هر کتابی که می گویدWinner of Booker / Pulitzer جایزه @، بیشتر من احمق! نگران نباشید که این کتاب از کلماتbig @ وpurple patches @ پر شده است - گاهی اوقات در ادبیات انگلیسی در مدرسه می تواند هر میلی را بخواند که @ reader باید @ را بخواند. من نیل گیمان / نیک هورنبی / میل میلینگتون را دوست دارم و سپس من ماجراهای شگفت انگیز Kavalier و Clay را خواندیم و از آن لذت بردم. بعد از آن من متوجه شدم که برچسب بزرگ روی جلد @ برنده جایزه پولیتزر @ - هی، ممکن است همه کتابهای فکری که ترسناک باشند: ^) آمستردام برنده جایزه بوکر است. این یک کتاب کوچک و خسته کننده است. این داستان داستان سه مرد است که توسط عاشقان سابق ارتباط دارد و بعد از اینکه عشق زندگی آنها می میرد، اتفاق می افتد. سه مرد، بزرگترین سازنده زندگی @، سردبیر یک روزنامه فکری، وزیر امور خارجه است. این فقط به نظر می رسد کسل کننده، کسل کننده، کسل کننده است. این به نظر می رسد مانند یک کتاب است که من می گذرد تا خواندن هر بار که من یک کتاب را تمام و بازگشت به قفسه کتاب تلاش برای پیدا کردن کتاب دیگری به خواندن. آن را از قفسه صبح روز گذشته در ده گذشته، زندگی می کردند نسبتا فعال @ انجام @ روز و در عین حال، قبل از ده شب، کتاب را به پایان رساندم. متوجه شدم، همانطور که من آن را بسته بودم، که من مخفیانه (و یا نه خیلی مخفیانه) به هر فرصتی که داشتم، برگشتم: نشستن روی بالکن برای سیگار - خواندن؛ منتظر یک اسکن از دانسون نقاشی برای آپلود - خواندن؛ تماشای پودینگ یورکشایر در فر در حال افزایش است - خواندن؛ نشستن تماشای Spirited Away با بچه ها - خواندن. کتاب بسیار لذت بخش و نه به عنوان کسل کننده به عنوان آن تظاهر به: ^)

مشاهده لینک اصلی
یک رمان درباره معضلات اخلاقی. از عنوان، موضوع اصلی کمک به خودکشی، قانونی در هلند است. نه تنها این، اما فرض کنید زندگی شما بهترین دوست شما از شما متعهد می شود که شما او را به آمستردام خواهد شد اگر او معلول می شود؟ این کتاب با این موضوع در مراسم خاکسپاری یک زن زیبا 46 ساله باز می شود. او عاشق یا همسر چهار شخصیت اصلی مرد در کتاب بوده است. او در اثر بیماری ناخوشایند از کار افتاد. شوهر باریک او از او مراقبت می کرد و همه بازدیدکنندگان را از کنار تختش محروم می کرد. و در مورد معضلات اخلاقی که از آزادی مطبوعات رشد می کردند، چطور؟ برای یک کتاب منتشر شده در سال 1998 یکی از شخصیت های اصلی، شخصیت شگفت آور Trump است که وزیر امور خارجه بریتانیا (حقوق راست، ارزش های خانوادگی، ضد مهاجرین، طرفدار Brexit، ضد محیط زیست) است. فرض کنید شما یک ویرایشگر یک جدول بریتانیایی هستید و شما عکس هایی از این مرد را در کشیدن ارائه می کنید؟ آیا درست است که آنها را منتشر کنید تا او را خجالت بکشید؟ و این درست است که فرض کنیم همه خوانندگان شما اینطور هستند که البته این رفتار «غلط» یا «غلط» یا «معکوس کردن» است و چه مسئولیتی اخلاقی در این سناریو دارید: شما پیاده روی می کنید . در یک فاصله دور، یک زن و شوهر زن و شوهر دارید که یک استدلال خشن دارد: گرفتن و فشار دادن. آیا شما مداخله می کنید؟ شاید این فقط یک جنجال داخلی است، اما شاید تلاشی برای تجاوز جنسی باشد؟ این دو معضل با دو شخصیت اصلی ما، یکی از آهنگسازان موسیقی ملی شناخته شده و یکی دیگر از سردبیر روز بزرگ لندن است. جزئیات زندگی روزمره آنها به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته است و سفر پیاده روی به منطقه دریاچه است. این خوب خواندن و توجه من به تمام راه را از طریق. معضلات اخلاقی در سبک گفتگو بدون هیچ گونه عرفی قرار می گیرند. تنها گوشت گاو من با این کتاب، پایان دادن به ملودرامات، بسیار غیرممکن است، اما من هنوز آن را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب باعث شد که من بخواهم فریاد بزنم ... در پایان آن، من به معنای واقعی کلمه * آن را در برابر دیوار در خشم قرار دادم. این سومین McEwan من است، همه در یک ردیف خوانده شده است. من واقعا این کتاب را تحسین می کنم - در حالی که آن را خواند، آن را شاهد بودم. این یک خواندن 5 ستاره بود. او به سادگی می نویسد، اما ثبت نام احساسات در حداقل ساده نیست، پرونده های ظریف خود را به نروزی های انسانی است، در حالی که همیشه تقریبا همیشه و به طور شگفت آور در هدف محدود - من فکر می کنم نیاز به یک کمی از میانه، شاید، و تجربه در مبارزه با بدبختی های خشن به طور کامل درک اینکه چگونه McEwn هدف در بخشی از این .... (پس از آن، او 50 سال است که او آن را نوشت، پس چرا باید 23 ساله به طور کامل آن را دریافت ...؟!) - تا من صبر کنم 161، 30 صفحه آخر این کتاب کوچک و ناگهان نویسنده (که برای برنده شدن جایزه آرزو برای این کتاب - مرد بوکر) یک طرح را به طرز غیرمستقیم مسخره آورده بود که تنها می توان گفت که کاملا احمقانه بود - به طرز شگفت انگیزی احمقانه - یا سعی کنید استدلال کنید که، مانند یکی از شخصیت های او، عمدا سعی کرد شاهکار خود را نابود کند ... (خود یک استدلال غیرقابل تصور). چطوری ... شما چی فکر میکردید، مک یوان ... . !! ؟؟

مشاهده لینک اصلی
این کمدی کمی تیره کمدی - یک برنده جایزه غیر معمول بوکر - بررسی پیری و اخلاق در لندن به نوبه خود از هزاره است. مرگ زنانه بی اعتبار زندگی سه نفر از عاشقان سابق خود را تغییر می دهد: آهنگساز، یک سردبیر روزنامه و یک سیاستمدار است که هرکدام از آنها متوسط ​​سن و مرگ و میر را با درجات مختلفی از پذیرش و تعصب در میان میگذارند. معرفت مکتوب بی عیب و نقص است و تحقیقاتش به وضوح انجام شده است. تصویر او از دنیای روزنامه، که سردبیران زیر اسلحه هستند، برای گرفتن این حرکت و افزایش گردش خون (به ویژه در میان جمعیتی جوانتر)، مرده است. (اگر امروز کتاب منتشر شد، نگرانی در مورد دریافت کلیک ها، دیدگاه ها و افزایش حضور رسانه های اجتماعی آنها باشد). او همچنین به ذهن متفکر و نارسیستانه یک آهنگساز مشهور که تلاش می کند یک کمیسیون بزرگ را به پایان برساند، سمفونی هزاره قبل از یک مهلت مقطعی سریع احساس می کنم McEwan یک عاشق موسیقی جدی است. نوشتۀ او در مورد موسیقی، یکی از بهترین ها است که در رمان معاصر خوانده می شود. و یک بخش که در آن موسیقی نوازنده از طریق منطقه دریاچه افزایش می یابد لذت بردن از سنت از نوازندگان انگلیسی به رسمیت شناختن طبیعت برای کار خود را. و یا اوه، و رسوایی وجود دارد که شامل عکس هایی است که به ارمغان می آورد بسیاری از مسائل اخلاقی جذاب. در حالی که برای من این موضوع را درک می کنم. شاید یک چیز بریتانیایی باشد. من فکر می کنم که یک سنت طولانی تر از آن وجود دارد (فکر می کنم کسی مانند ایولین ووه). شخصیت های McEwan در اینجا عمیقا ناقص و غیر قابل مقایسه هستند، و این خوب است، اما من می خواستم کمی بیشتر از آنها در مورد آنها - به ویژه در تاریخ خود را با زن مرحوم. به این ترتیب ما می توانیم با آنچه که آنها ایجاد کرده است، آنچه را که آنها با آن مواجه شده اند، متضرر کنیم. همچنین: در حالی که طرح هوشمندانه با دقت تنظیم می شود، و من مکتوب می شویم که McEwan با chronology بازی می کند، نتیجه آن یک ناراضی است، به خصوص نتیجه گیری. سپس دوباره فکر می کنم طنز - \"خنده های تیره، خندیدن\" و شما با پایان دادن به خوب است.

مشاهده لینک اصلی
این خواندن درخشان بود، دومین رمان یان مک ایوان که خوانده ام. من به خاطر توانایی او به عنوان یک نویسنده، توانایی او برای نوشتن در سبک کاملا متفاوت از آنچه که در استخدام استفاده می شود، تسلط دارم. این کاملا جذب شد. من این را مطالعه می کنم چون من در بحث گروهی که در مدرسه سابق من برگزار می شود، بحث می کنم و در کلاس ششم نیز تحصیل می کنم. مک یوان موفق به جذب توجه خوانندگان می شود، هرچند شخصیت ها در اخلاق و نگرش های آنها مورد سوال قرار می گیرند. شوخ طبعی، طنز سیاه و سفید، طنز و پراکنده و تیزه ای تیز ترکیب می کنند تا این یک گزش، هیجان خواندن. McEwan استاد نوشتن پیچ و تاب و پیچیده و محکومیت های قدرتمند، آهنگساز بسیار بهتر از کلوی لینلی، و بر خلاف Linley، یک نابغه هنری واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آمستردام


 کتاب گریزها
 کتاب درک یک پایان
 کتاب ولع مقدس
 کتاب شیرفروش
 کتاب بیمار انگلیسی
 کتاب تالار گرگ