کتاب بیمار انگلیسی

اثر مایکل اونداتیه از انتشارات سبزان - مترجم: زهرا طراوتی-جایزه من بوکر

با زیبایی زرق و برق و ناامید کننده، رمان مایکل اونداتایز بوکر برنده جایزه چهار زندگی آسیب دیده در ویلای ایتالیایی در پایان جنگ جهانی دوم را نشان می دهد. هانا، پرستار خسته؛ دزد دزدی Caravaggio؛ کلیپ: هر یک از معما بیمار انگلیسی، مرد نامعلوم و سوخته که در یک طبقه در طبقه قرار دارد و خاطراتی از اشتیاق، خیانت و نجات، این کتاب را مانند چشمک های رعد و برق گرمایشی روشن می کند. سفر به چالش کشیدن، ناسازگارانه، گاه گاه فریبنده بدون نقشه، بهترین زمانی که حداقل نشان می دهد، همانطور که در حساب کاربری شگفت انگیز از پذیرش KIPS توسط یک همتای انگلیسی انگلیسی بی نظیر، مربی او دفع بمب.


خرید کتاب بیمار انگلیسی
جستجوی کتاب بیمار انگلیسی در گودریدز

معرفی کتاب بیمار انگلیسی از نگاه کاربران
شاید من در خلق وخامت بدی بودم که وقتی انطباق فیلم این رمان را تماشا می کردم، اولین بار آن را منتشر کرد، چون من آن را خیلی دوست نداشتم. این خیلی طولانی بود، خیلی آهسته بود و من در مورد کاراکترها اهمیتی نداشتم. این که آیا من در مورد فیلم به طور متفاوت احساس کردم، اولین رمان را خوانده ام، نمی دانم. چیزی که من می دانم این است که دوست نداشتن من از این فیلم، خواندن رمان و به این ترتیب، هر رمان دیگری توسط اونداته را به من داد. خوب بود که فراتر از نگرانی من درباره فیلم بچرخم و در نهایت به خواندن این رمان با دوست جیمیاد می روم. پس از خواندن آن، فیلم را کمی بهتر درک می کنم. این به من نرسیده است، اما من ممکن است در راه رسیدن به یکی باشم. چند روز پس از اتمام این کتاب، Ondaatjes استفاده به سبک شاعرانه به طرز وحشیانه ای ادامه داد تا من را تحسین کند، همانطور که چهار شخصیت که تقسیم زندگی آنها اساس روایت است. این یک رمان است که - به جز احتمالا در حساب کاربری تجربیات کیپ سینگ - دارای لبه های تیز است. به نظر می رسد که گاهی اوقات من احساس می کنم که من تحت تأثیر مورفین قرار می گیرم که در آن دو نفر از چهار شخصیت زندگی خود را زندگی می کنند. قطعا یک رمان برای کسی که نیازی به روایت یا روایت ندارد و نیازی به ابهام ندارد. شعر آن چیزی است که ارزشمند است.

مشاهده لینک اصلی
این باید یکی از کتابهایی است که بیش از حد مورد ارزیابی قرار گرفته ام. واکنش اولیه من مثبت بود، اما در نهایت معلوم شد که کل تخلیه شده است. نوشتن شاعرانه، روانگردان و همه اینهاست، اما همه اینها بیگناه بی معنی است. فراموش شده 2 ستاره در 5! -گوتام

مشاهده لینک اصلی
خوب من موفق به پایان دادن به این بار. اما آن را به قفسه مورد علاقه من رفتن من می ترسم. بله، بله، در ریتم های پر جنب و جوش و با شکوه و شگفت انگیز آن، چند لایه و ملانشولی، احساساتی و بی رحمانه، پر از تصاویر زیبا و زیبا که خود را به چشم ذهن سوزاند، بله، همه اینها. بدیهی است که یک شاهکار است، من گفتم که در هر نوبت، و من نمی توانم آن را انکار کنم. در حال حاضر برای اما - یا در واقع buts. من بیشتر از هانا و Caravaggio ناراحت شد - اولین بار من سعی کردم به خواندن این من نمی توانستم آنها را در همه. این بار من اخیرا در «پوست شیر» خوانده ام، بنابراین فکر کردم می دانستم آنها چه کسانی هستند. یا من؟ نامها یکسان هستند، اما آیا آنها واقعا با شخصیت های کتاب قبلی ارتباط خاصی دارند؟ آیا اهمیت داشتن آنها در جایی دیگر و در حال حاضر در اینجا وجود دارد یا اینکه آیا هانا فقط پرستار بوده است؟ فقط یک پرستار؟ Caravaggio در آنجا کار می کند؟ در حقیقت من تعجب کردم که آیا او تنها به عنوان وسیله ای بود تا داستان بیماران انگلیسی را از او بیرون ببرد و قسمت دیگری از داستان را پر کند. کمی از یک دستگاه دست و پا گیر. اما نقش Caravaggios در غیر این صورت چیست؟ سپس من به بحث در کتابخانه جهانی کتاب بی بی سی با Ondaatje (http: //www.bbc.co.uk/worldservice/spe ...) گوش فرا دادم و متوجه شدم که تصور من احتمالا کاملا از علامت نیست. او اذعان می کند که وقتی در «پوست شیر» به پایان رسید، احساس ناراحتی زیادی در خروج از شخصیت های مورد علاقه او داشت. هنگامی که او برای شروع کتاب که به بیمار انگلیسی تبدیل شد، فکر کرد آیا ممکن است پرستار هانا باشد، هانا که بزرگتر شده و تغییر کرده است، بنابراین دقیقا همان فردی است که قبلا نگذشته بود. و او اذعان می کند که شخصیت های بازیافتی مثل این در معرض خطر هستند، زیرا نویسنده ممکن است همیشه در ایجاد آنها به طور کامل شرکت نکند. و من فکر می کنم که مالیدن است. بیماران انگلیسی پشت داستان شگفت انگیز و جذاب هستند، و برای من، Kip، تبدیل شدن به یک چهره اصلی در کل داستان، اما هانا باقی می ماند یک رمز، و Caravaggio باقی می ماند به هیچ چیز. کدام یک مخالف کمی است این باعث می شود که آن کمی پراکنده شود و در مرکز ناسازگاری مضر است. از آنجا که عظمت برجسته زبان باعث می شود شما احساس کنید که همه چیز باید قابل توجه باشد، مطمئنا؟ راوی نیز باعث احساس لغزش و جابجایی می شود. از یک سو این راوی است که همه چیز را می بیند و همه چیز را می داند، از هر چهره اش در هر جایی که باشد، به دنبال آن می رود و با آرامش و آرامش به نقطه های مختلف می رسد. اما پس از آن او به طور ناگهانی عقب می افتد: @ چقدر او را در عشق او هست یا او با او ما نمی دانیم. @ (p.127) چه کسی این همه ما ناگهان؟ همانطور که می گویم، کیپ برای من شگفتی واقعی بود. سوالات امپراطوری و ملیت، وفاداری، خانواده، هویت، نژاد، جنگ، خیانت، قدرت شعر و کلمه نوشته شده برای آوردن دنیایی به وجود آمده است. تم های بزرگ. آنها فقط زمان زیادی را صرف کردند تا واقعا خلوت کنند.

مشاهده لینک اصلی
نسخه انگلیسی روشن شدن بیمار انگلیسی توسط مایکل اوندایجی »¿چهار ستاره» ¿همانطور که من در بررسی های دیگر این کتاب نگاه کردم، من متوجه شدم که آنها یک مقدار تقسیم شده اند. خواننده آن را دوست داشت یا آن را از بین برد. من آن را به طور کلی بسیار عالی خواندم و آن را با احتیاط توصیه می کنم: قبل از رها کردن این داستان را پیش ببرید. ابتدا دشوار بود که آن را دنبال کنید، زیرا در نهایت برخی از آنها را پرت کرد، اما بالاخره توانستم زیبایی و هوش را بدست بیاورم. داستان این است که حدود 4 نفر آسیب دیده که در نزدیکی فلورانس ایتالیا در پایان جنگ جهانی دوم به سر می برند چه چیزی از بمب گذاری شده بود، ویلا ایتالیایی. شخصیت ها: هانا، یک پرستار خسته، برای مراقبت از یک مرد بسیار سوخته، بی نام، بیمار انگلیسی پشت سر گذاشت. Caravaggio â € œthe دزده دزد @؛ کیپ، سیخ \"مهندس\" یا \"سایک\" مشتاقانه سعی داشت تا معما مرد سوخته را حل کند. نویسنده متوجه تقاطع زندگی چهار نفر با داستان های جذاب و زیبا از اشتیاق، خیانت و نجات، روشن کردن کتاب مانند انفجار از رعد و برق حرارت. بخش خوبی از کتاب نشان می دهد بیماران انگلیسی به عنوان یک explorer بیابان. این نویسنده تحقیق گسترده ای را با اسناد رویال جغرافیایی Societys در اکتشافات بیابانی در دهه 1930 برای بازسازی طوفان، مکان های oases، چاه های پنهان و ناوبری نقشه بندی اختصاص داده است. Ondaatje از شخصیت خود را از عشق به بیابان نوشت، توصیف نحوه او در آنجا بود و عشق او را به کاوشگران همراه خود. اگر شما مثل من هستید، بیابانهای آفریقا مکان های ترسناکی هستند، اما نویسنده یک شگفتی جدید ایجاد کرده است. آیا می دانستید که اگر شما در یک طوفان شن و ماسه ایستاده اید، ممکن است به علت عدم تمرکز، ممکن است از بین رفته و احتمالا از دست رفته باشد و قادر نباشید بهSwim @ بیفتید. یکی دیگر از منافع من، شغل Kips برای تخریب بمب های منفجر نشده است. این نویسنده دوباره تحقیق خود را در زمینه تکنیک ها، خلق و خو و توانایی های مکانیکی و ذهنی ذاتی سیک ها، و اضافه کردن اعتبار بسیار زیاد به رمان، انجام داد. در نهایت، انفجار بمب اتمی در هیروشیما و ناگازاکی در انتهای کتاب وجود دارد و تأثیرات عصبی ویرانگر در Kip زمانی که او از آن یاد گرفت. او می دانست این یک رئیس جمهور سفید است که بلافاصله جان میلیون ها قهوه ای، شرق، هند و غیره را از بین می برد و آن را (بمب) علیه سفیدپوستان نخواهد بود. این مکاشفه تأثیر عاطفی بر من داشته است، همانطور که نویسنده آن را در کتاب توصیف می کند.

مشاهده لینک اصلی
چه کسی واقعا بیمار انگلیسی است؟ به ویلای کوه، بیرون از فلورانس ایتالیا، پس از اینکه در بیابانهای لیبی نجات یافت، توسط بدوئین ها آمد. هانا، یک پرستار جوان کانادایی، به شدت سوخته در یک تصادف هواپیما، از @ @ انگلیسی @ مراقبت می کند. او در عین حال از این غم و اندوه ناراحت می کند. در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم قرار می گیرد. پرستار حاضر نیست با دیگران ترک کند پزشکان و پرستاران، زمانی که مناقشات به شمال می رسد. او معتقد است که بیمار زنده نخواهد ماند، حرکت. دیوید Caravaggio، دوست قدیمی پدران خود را وارد کنید، در تورنتو وارد کنید. Caravaggio یک دزد کوچک است، مانند یک عموی به Hana است. یک جاسوس سابق برای متحدان، نشان می دهد که بیمار انگلیسی است، تعداد Ladislaus د آلماسی است. یک مجارستانی که برای آلمانی ها کار می کرد، اما مهم تر آن است؟ بیمار در حال مرگ است. مرد دیگری به ویلا می آید، Kirpal Singh، یک Saper هند (متخصص دفع بمب). هانا به @ Kip @ و او به او جذب شده است. کیپ در لندن تحصیل کرده و پس از جنگ به ایتالیا ادامه داد. او در مورد آنچه که در اینجا انجام می دهد، چند کیلومتر دور از استعمار هند حکومت دارد. او برادر بزرگتر است که برای مخالفت در زندان است Count British.The، یک کاوشگر در صحرای صحرای، با چند نفر دیگر در 1930s است. او داستان داستان خود را با Katharine، یک زن ازدواج با دوست خود را می گوید. وقایع Tragic رخ می دهد به عنوان یک نتیجه. این کتاب غیر معمول نگه می دارد خواننده علاقه مند به پایان دادن به.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیمار انگلیسی


 کتاب خدای چیزهای کوچک
 کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
 کتاب من لوسی بارتون هستم
 کتاب بازمانده ی روز
 کتاب پدی کلارک
 کتاب آدمکش کور