کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک

اثر جان مکسول کوتزی از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: مینو مشیری-جایزه من بوکر

این رمان برای اولین بار در سال ۱۹۸۳ به چاپ رسید. داستان این رمان درباره پسربچه ای به نام مایکل ک است که فرزند زنی فقیر بوده و مانند یک بچه عقب مانده، جدا از جامعه اطرافش زندگی می‌کند. چاپ اول ترجمه پیش رو از این کتاب در سال ۸۵ توسط نشر نو منتشر شد و حالا چاپ سومش با طرح جلد جدید منتشر شده است. صاحب نظران، کوتسیا را یک شکاک بسیار دقیق می‌نامند که بی رحمانه از منطق سفاک و اصول اخلاقی سطحی و بزک کرده تمدن غرب انتقاد می‌کند. این نویسنده مرد گوشه گیر و آرامی‌است و به ندرت با رسانه‌های گروهی ارتباط دارد و اگر لازم بداند ترجیح می‌دهد این کار از طریق پست الکترونیکی باشد. کتاب‌های کوتسیا حجیم نیستند و اغلب به ۳۰۰ صفحه هم نمی‌رسند. او در رمان‌های «زندگی و زمانه مایکل ک» و «در انتظار وحشی‌ها» از مردان و زنانی نوشته که با تاریخ دست و پنجه نرم می‌کنند. یکی از درونمایه‌های اصلی رمان‌های کوتسیا، ارزش‌ها و رفتارهای حاصل از سیستم حکومتی آپارتهاید در آفریقاست که عقیده دارد در هر کجای جهان می‌تواند به وقوع بپیوندد. در رمان «زندگی و زمانه مایکل ک» حرف ک، یادآور شخصیت جوزف ک کافکاست. به این ترتیب حقارت انسان در سیطره بوروکراسی رژیم آپارتهاید به نمایش گذاشته می‌شود. مایکل حتی لایق آن نیست که نامش به طور کامل به زبان بیاید.


خرید کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
جستجوی کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک در گودریدز

معرفی کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک از نگاه کاربران
داستان منحصر به فرد و منحصر به فرد، همانطور که من از کوئتزی انتظار داشتم. چه چیزی شما را سرد و تنها می گذارد در باران، در خارج از خیابان بیابان نگاه در پنجره های روشن ساختمان های آپارتمانی stalinesque در سراسر جاده. و در داخل شما این درد خسته کننده از لکه دار است که در آن پروس خواهد بود اگر آن وجود دارد. و چون شما خیلی خالی هستید، نوعی از کمبودی است که متورم و متورم می شود تا زمانی که شما تمام شود و به افکار و اعمالتان برسد. و این افسردگی است و همانطور که شما آن را خوانده اید از منافذ خود بسیار ناگهانی اتفاق می افتد تا زمانی که شما و کتاب در آن مانند هاله نور رنگ در خارج از جهان قرار گرفته است. بنابراین خوب بود. من همیشه یک کتاب را دوست دارم که به من این احساس را می دهد. از آنجا که در اینجا مردی است که تنها، بیشتر از هر زمان دیگری بوده و هیچ کس نگران آن نیست. از آنجا که چیه من یک خانواده دارم و من دوستان دارم و اگر چیزی برای من اتفاق بیفتد آنها به آن اهمیت می دهند. و من این دولت را دارم که اگر پول ندارم، پول می دهم و هنگامی که بیمار شدم، بهترین مراقبت های پزشکی را در اختیار داشتم، و آن را آزاد بود، زیرا این نگرش اینجاست که من مهم هستم و همه به اندازه کافی برای شایستگی یکسان به آن اهمیت می دهند. و سپس مایکل ک، کسی که به هیچکس اهمیتی ندارد، و همه چیزهایی که او میخواهد انجام دهد، تنها باقی مانده است، اما این کار حتی نمی تواند انجام دهد. آنها باید او را بگیرند و به او کاری بپردازند، گرچه ممکن است از آنها استفاده نکنند و یا هر کس دیگری. و او از هر کسی که می تواند به او کمک کند و کسی که می خواهد به او کمک کند، دور می شود. و این واقعا خوب بود به این معنی که آن را درخشان به تصویر کشیده و ناامید کننده حرکت می کند. اما پس از آن ما به بخش سوم و به طور ناگهانی چیزی به این اتهام Coelho-esque برای کتاب تبدیل می شود. و پر از حامی پروردگار، شبه فلسفی است که به معنی چیزی نیست. و پرویز، بخش جدی خود را از دست می دهد و بسیار آرام و زیبا و پویا می شود و ناگهان من آن را تقریبا خیلی بیشتر دوست دارم. بنابراین من پنج ستاره برای بخش اول و دو نقطه پنج برای آخرین بخش آن، که من به نحوی به طور متوسط ​​به چهار ساخته شده است. ___________________________ نه، من احتمالا نباید این را قرض گرفت. اما امروز من فقط یک کتابخانه جدید پیوستم و آن را نشسته بودم، به نظر می رسید بسیار کوچک و زیبا و فقط گریه برای رفتن به یک خانه خوب! و نازک آن، درست است، و من می توانم آن را برای سه هفته تمام کنم، درست است، بنابراین من باید زمان زیادی را برای خواندن یک کتاب درسی ریاضی، درست است، پایان نامه کتاب مقدس کتاب های مدرن و معاصر من و خواندن من برخی از Brigade Mondaine قبل از شروع مدرسه دوشنبه آینده، درست است؟ راست است و من واقعا دوست داشتم که در جشن کوئتزی حضور داشته باشم. اما در آن زمان من خودمحوری داشتم. و کتابهای کوتزی در کتابخانه عمومی وجود نداشت.

مشاهده لینک اصلی
برای من نام خانوادگی من یک مرد است که پول زیادی را دوست دارد. داستان و داستان مایکل K یکی از شخصیت های محبوب ترین است. از طریق ناپدید شدن مردم در تصویر است که می تواند به راحتی در تصویر بزرگ دیده می شود. من متاسفم، اما این آخرین بار من تا به حال یک کودک با بینی شکسته است. بسیج هر فرد در جهان. مایکل جکسون قهرمان مادرفکین است! شما باید برای خود، کودک و کودک خود برای پیانو کار کنید. او یک پسر بسیار خوب است. من عاشق تو هستم، و در عین حال که من در رختخواب هستم، تو را دوست دارم مایکل جکسون در کریس میشیگان مایکل جکسون لباس و دنی n در تختخواب تختخواب جان استینبک. مایکل به من علاقه ندارد، من فقط یک مرد هستم که یک نابغه واقعی است قیمت دنی و دوستانش دوست هستند و ما یک خانواده بسیار خوب داریم. شما VÃ؟ nà n متأسفیم، ما ازدواج می کنیم و رابطه جنسی با یکدیگر داریم. »N :) مایکل K یک مرد در مورد رابطه جنسی است. خوشحالم که با شما ملاقات کردم: دخترم و من مدت هاست ازدواج کرده ام و º º º º º. و با این سرویس، من مطمئن هستم که Coetzee یکی از معدود زنان در خانواده است. او گفت

مشاهده لینک اصلی
آه این رمان های قدرتمند / نوئل ها! من فکر می کنم مورد علاقه من باید گراهام گرینز باشد @ America's Quiet @ (و @ Brighton Rock @ به نظر می رسد دومین خجالتی است)، اما اخیرا من کشف کرده ام که تیتان یونایتد بسیار متشکل از JM Coetzee دارای یک شبیه (قابل تحقیر ) هدیه ای برای بسته بندی یک بسته بندی فوق العاده در چنین بسته کوچک. نویسندۀ اعتماد به نفس دارد که تنها با تمجید مشتاق به موضوعش رقابت می کند: عمدتا از جنگ های مدرن و یا شاید دقیق تر، هولوکاست در آن پایین ترین منطقه در فقیرترین قاره زمین. می گویند هاردیس @ Jude the Obscure @ یک تمرین سرگرم کننده در کنتراست است: انگلیسی عصبانی در برابر (واقعی) جهانی پاراهه ... این طیف ثروت بد و رنج انسان بسیار گسترده است! نتیجه گیری جمعی است. در اینجا، همچنین با فراموش نشدنی @ Animals People @، رنج و وحشت ادامه دارد و به همین ترتیب، و به همین دلیل تصمیم برای کوتاه بودن روایت، عاقلانه است. خواننده زمانیکه می تواند اداره کند، زیرا بر خلافAnimals People @ جامعه Michael K بی عاطفه است؛ انسان به تنهایی و به تنهایی خود است. شخصیت اسکلت لبخند تنهایی تنها چیزی است که از مایکل K به وجود می آید (نام خود را به خواننده اطمینان می دهد که مانند لژیون، مایکل کاس در جهان، رومینگ مانند حیوانات را از بین می برد). مایکل K مانند شاعر Rapunzel مدرن از Bolanos @ Amulet @ است ... خواننده نشان داده است که با مرگ نزدیک، رسیدن به آن دولت خاص، نگاهی مختصر و درخشان از آنچه که زندگی واقعا ساخته شده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک


 کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
 کتاب مجرمان را بیاورید
 کتاب آمستردام
 کتاب ببر سفید
 کتاب گردهمایی
 کتاب زندگی پی