کتاب گردهمایی

اثر آن انرایت از انتشارات روزگار - مترجم: کیومرث پارسای-جایزه من بوکر

آن Enright نویسنده خیره کننده از درجه بالایی بین المللی و یکی از صداهای منحصر به فرد ایرلند است. در حال حاضر او Gathering، یک تصویر متحرک و جذاب از یک خانواده بزرگ ایرلندی و یک گل خون تازه را به سنت ادبی ایرلند ارائه می دهد، و ترکیب شعر قدیمی با شوک جدید. نه فرزند باقی مانده از قبیله هگارت در دوبلین جمع شده اند و از برادر شجاع خود، لیام، در دریا غرق شده اند. خواهر او، ورونیکا، بدن را جمع آوری می کند و شرکت مرده را نگه می دارد و از او راضی می کند که او را با او تقسیم می کند - چیزی که در خانه مادربزرگش در زمستان سال 1968 اتفاق افتاد. همانطور که انریایت خط خطای خیانت و رستگاری را از طریق سه نسل، هوش، جهان را به یک کسر تبدیل می کند و در نور جدید و فراموش نشدنی به ما می دهد. جمع آوری یک حماسه خانوادگی جسور، شوخ، و روشنگری است که از طریق چشمک زدن ان آنایت روشن شده است. این یک رمان درباره عشق و ناامیدی است، در مورد چگونگی پیدایش خاطرات و اسرار، و چگونگی سرنوشت در بدن، نه در ستارگان نوشته شده است.


خرید کتاب گردهمایی
جستجوی کتاب گردهمایی در گودریدز

معرفی کتاب گردهمایی از نگاه کاربران
یک برادر زن و مرد ایرلندی میمیرد او با جنس (و یا دقیق تر با آلت تناسلی) وسواس دارد و خود را در مورد چیزی (شاید مرگ، شاید جنس، شاید خانواده - آن را به شدت سخت می گویند) برای 250 صفحه غمگین است. در حالی که خلاصه من از این آشفتگی خودمحور از یک کتاب به وضوح به معنی خجالتی است، آن را دور نیست. راوی Enrights واقعا چیزی برای گفتن ندارد و Enright به ما هیچ دلیلی ندارد که ما باید بخواهیم او را بشنویم. ظاهرا به نظر می رسید که به راوی علاقه مند باشد، به این دلیل که نویسنده به ما چنین می گوید. اما به هر دلیلی، او واقعا نگران نیست که خواننده هر چیزی را که بر روی آن آویزان است، نادیده بگیرد. عالی است، اما چه کسی در مورد تکنیکش مراقبت می کند؟ یک رمان نیاز به بیش از تکنیک دارد؛ تکنیک ارزان است، و در واقع نه دشوار است. این کتاب به عنوان یک اثر نوشتاری بلند است که نویسنده نمی تواند یا به چیزی ارزشمند تبدیل نمی شود. اگر شما به دنبال یک اثر از دست رفته طرح، ویژگی، و یا هر چیز دیگری که باعث می شود یک رمان به طور قابل توجهی یک رمان، خرید این کتاب با تمام سرعت به سرعت . اگر شما یک رمان واقعی را خواندید، آن را رها کنید و اگر تکنیک آن را بخواهید، دیوید میچل را امتحان کنید.

مشاهده لینک اصلی
به یاد داشته باشید که از طریق موزه گوگنهایم راه می روید و در یک نمایشگاه به نامWhite Canvas @ یا چیزی شبیه به آن توقف می کنید. برای همه که می دانم، کسی یک بوم خالی را خرید، متوجه شد که آنها با نقاشی هیچ استعدادی ندارند، بلکه توانایی شناختن آنچه که برای خنک کردن است و این ایده را به قدرت هایی که از هنر است فروخت. یا شاید در واقع هنر است. من هیچ مدرک یا تخصص در این زمینه ندارم، اما یک بوم سفید مانند هنر به نظر من نمی آید. به عبارتی، کسی که Anne Engright در این مورد می نویسد، گیج کننده و تاریک است، این چیز وحشتناک اتفاق افتاده است. اما حافظه من فازی است بنابراین ممکن است آن را نداشته باشد، @ با بخار نوشتن آگاهی پر شده است که تنها قابل خواندن است زیرا نویسنده می داند که چگونه از کاما استفاده کند. و چه اتفاقی می افتد؟ این کتاب برنده جایزه می شود! و نه تنها از کتابخانه او، بلکه جایزه مردانه بوکر، که سالانه به یک نویسنده انگلیسی یا ایرلندی اهدا می شود. فقط نوعی از چیزهایی است که خوانندگان مثل من دوست دارند، که قدرت را در نظر می گیرند - که در مورد ادبیات، چیزی یا دو چیز در مورد اینکه چه چیزی خوب است و چه چیزی نمی تواند بخواند، آن را بخواند. بنابراین، انجام می دهم. و درست مثل خیره شدن به یک بوم خالی. بدون تردید، برخی از کسانی که دانش برتر خود را به بقیه ما تحمیل می کنند، اشاره می کنند به این نکته که آن را به وضوح یک بیانیه در مورد blabbity-blah-blah societys، و وسوسه انگیز خود را به کت و زدن، و اظهار داشت، وجود دارد. من آن را می بینم @ اما همه چیزهایی که می بینم یک امپراتور برهنه است. بوم خالی کتابی که حاوی چیزی جز اندیشه های مبهم یک زن افسرده و جذب کننده نیست که مطمئن نیست که چه چیزی می خواهد.

مشاهده لینک اصلی
این نوشتار اصلی است. من به ویژه عاشق روش Enright در اطراف موضوع خود را دور زد، مواد از بین بردن تا زمانی که حق برای وحی بود؛ آن را به رشته ای شدید برای انجام این کار می پردازد. من نیز دوست داشتم که او روایت اول شخص را مدیریت کند. صدای Veronicas صدای بسیار صاف است. انریت توانایی فراتر از خواندن خوانندگان را دارد که اختیار کفر را دارند. تعلیق کافر حتی به آن نمی رسد. تمام زندگی انسانی در داستان او است. در حقیقت، داستانش ...

مشاهده لینک اصلی
ممکن است که کلیشههای ایرلندی در اینجا دوباره با هم برخورد کنند: خانواده با فرزندان، مشروبات الکلی، سوء استفاده جنسی. عنوان نیز کمی گمراه کننده است: بعد از اینکه لیام خودکشی کرد، عمدتا خواهرش ورونیکا است که افکار و خاطراتش را دنبال می کند. روبرو شدن با همه خواهران و برادران (در اصل دوازده، اما دو تا کنون از بین رفته است) قسمت کوچکی از رمان را می گیرد. با این وجود، این کتاب را بسیار خواندم. این بسیار غم انگیز است، بسیار ماندانچولی، و همچنین عصبانی است. این در مورد خاطرات است، چگونه ما سعی می کنیم آنها را به ما توضیح دهیم و همچنین چگونه آنها نیز می توانند به سادگی تناقض داشته باشند. و چگونه می خواهیم با آن زندگی کنیم.

مشاهده لینک اصلی
گفته شده است که سیگموند فروید از ایرلند گفته است: این یکی از نژادهای مختلفی است که روانکاوی از آن استفاده نمی کند. پس از خواندن جمع آوری، می توانید شروع به درک کنید که چرا. به نظر می رسد که ایرلندی نه تنها با گناه و شرم، بلکه توسط ارواح خویشان مرده خود نیز خلوت کرده است. این یک نقل قول خاص از رمان است: @ من می دانم که صدای تلخ و مسیح را می خواهم گاهی اوقات چنین عوضی سختی نیست، اما برادر من من را بیست سال یا بیشتر را من را متهم کرد. او برای من خانه ای زیبا، با رنگ سفید زیبا روی دیوارها، و دختران زیبا در اتاق خواب آنها از لن های زیبا و صورتی زیبا تر، من را سرزنش کرد. او من را برای شوهر دوست داشتنی من گناه می کند، هرچند خدا می داند سالهاست که تام وقت آزاد برای دور گلف دارد. او با من رفتار می کرد مثل اینکه بر روی چیزی فروختم، گرچه چیزی که من نمی دانم - به این دلیل که لیام به رویاها اجازه نمی داد. برادر من ایده های قوی در مورد عدالت داشت، اما او به هر فردی که سعی در عاشق شدنش داشت، عصبانی بود. بیشتر و به طور خاص، به هر زنی که تا به حال از خواب بیدار شده بود، و بعد از یک عمر درد در سراسر زخم، او موفق به سرزنش من شد. و من توانستم احساس گناه کنم حالا چرا؟ این چیزی است که شرم می کند. این آناتومی و مکانیسم یک خانواده است - یک کشور کاملا لعنتی - غرق در شرم. @ بودن از ایرلندی شایسته من خودم می توانم با خیال راحت می گویند آره، این ایرلندی برای شما.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گردهمایی


 کتاب مسیری باریک به ژرفای شمال
 کتاب گریزها
 کتاب میراث گمشدگی
 کتاب درک یک پایان
 کتاب زندگی پی
 کتاب آدمکش کور