کتاب پدی کلارک

اثر رادی دویل از انتشارات نگاه - مترجم: میلاد زکریا-جایزه من بوکر

داشتیم در خیابان خودمان راه می‌رفتیم. کوین کنار در ایستاد و با چوبدستیش کوبید رویش. در حیاط خانه خانم کویگلی بود: یکسره از پنجره نگاه می‌کرد ولی هیچ‌وقت کاری نمی‌کرد. «کویگلی!» «کویگلی!» «کویگلی کویگلی کویگلی!» لیام و آیدان پیچیدند توی کوچه بن‌بستشان. ما هیچ‌چیز نگفتیم، آن‌ها هم هیچ‌چیز نگفتند. لیام و آیدان مادرشان مرده بود. اسمش خانم اکانل بود. من گفتم:«عالیه نه؟» کوین گفت: «آره، باحاله.» حرف این بود که مامان آدم مرده باشد. سندباد، برادر کوچک من، شروع کرد گریه کردن. لیام توی مدرسه هم‌کلاس من بود. یک روز شلوارش را کثیف کرد ـ بویش مثل باد داغ موقع باز کردن در فر خورد توی صورتمان ـ و آقا معلم هیچ کاری نکرد، نه داد کشید نه با کمربند زد روی میزش نه کار دیگر. به ما گفت دست به سینه بنشینیم و خودمان را بزنیم به خواب و وقتی این کار را کردیم لیام را از کلاس برد بیرون. کلی طول کشید تا برگردد، لیام هم اصلا برنگشت


خرید کتاب پدی کلارک
جستجوی کتاب پدی کلارک در گودریدز

معرفی کتاب پدی کلارک از نگاه کاربران
من جاستین تورس را به عنوان \"حیوانات\" خواندیم و از سحر و جادو تصویر او از دوران کودکی شگفت زده شد. در حقیقت، صحبت از پسرانه، من به فیلم اخیر Richard Linklater که باعث می شود یک شبیه سازی مشابه را به همراه آورده، به یاد آورد: خوشبختی ها و ناامیدی هایی که جوان، گنگ و کنجکاو را به همراه آورده، به یاد می آورید. در خواندن پدی کلارک ولز حائر، متوجه شدم که این داستانها سابقه دارد. در حالی که ما حیوانات را در یک خانواده نیمی از پورتوریکو در ایالت نیویورک تشکیل می دهیم و دوران کودکی در تگزاس اتفاق می افتد، ردی از داستان ردی دایلز پس از پدی کلارک به عنوان او در سن 1960s ایرلند می آید. اما همه اینها سه سال از دوران کودکی می گذرد با استفاده از ضرب المثل؛ اجازه دادن به داستان را از طریق لحظاتی که خشن و غالبا درخشان هستند، گفته می شود. هیچ کدام از این داستان ها به توضیح کاراکترهای خود و یا انگیزه های آنها اکتفا نمی کنند. شاید نشانه های آنها را از پسران نشان می دهند، آنها فقط جریان می گیرند، پیامدهای لعنتی می شوند. تنها چهره من با پدی کلارک Ha Ha Ha، و یک عضو کوچک آن، همان خطری است که من با ما حیوانات داشتهایم. هر دو کتاب پایان یافته بود که احساس غیر ضروری و بیش از حد انجام می داد. داستانها به صورت ارگانی از طريق نقاشیها پخش می شوند، اما انتهای آن به نظر می رسد از یک داستان با روایت سنتی آمده است. همانطور که اگر ناشر گفت، @ بزرگ نوشتن، اما آیا چیزی اتفاق نمی افتد؟ به نظر من، نه. غنای کودکی به اندازه کافی داستان است و به همین ترتیب من فکر می کنم که پسر بودن درست است. گاهی اتفاق نمی افتد و، به عنوان این داستان ها زمان و زمان دوباره نشان می دهد، برای یک بچه خیلی زیاد است.

مشاهده لینک اصلی
من تا به حال سخت تمرکز بر روی این کتاب برای 1 / 2ish اول. سبک (بدون وقفه فصل، جریان آگاهانه) به خود اجازه نمیدهد که نقاط قوت را کنار بگذارد، اما زمانی که من توانستم برای طولانیتر شدن بنشینم و از تکالیف و کارهای کارم ناراحت نباشم توانایی دایلز برای بازگرداندن صدای 10 ساله او است. من این کتاب را از این کتاب بیرون آورده ام، زیرا در این که چگونه می توانستم این صدای را برای یک کلمه یا یک جمله به طوری قانع کننده بیان کنم شگفت زده می شدم. صحنه ای وجود دارد که او و پسرانش یک موش مرده را پیدا می کنند و بحث می کنند که آیا آن را درست انجام می دهد آن را به اموال دیگران به دلیل آن ممکن است صاحبان اموال و گنج، و نه theirs.Deat موش به عنوان گنج - کامل است. دیل همچنین کار شگفت انگیز در ارائه دوگانگی قبل از نوجوانی: سرکوب بی رحمانه با لحظات حساسیت خرد کردن. اذعان می کنم من به خصوص در عشق به داستان های پسران این سنی به عنوان پسر من وجود دارد در حال حاضر وجود دارد اما من فکر می کنم هر کسی که افکار دلپذیر از بچه ها و لذت بردن از جهان را از این کتاب لذت بردن از حداقل تا آنجا که من انجام داد .

مشاهده لینک اصلی
از لحاظ ذهنی یک پسر ده ساله که کشف جهان را با اشتیاق فراوان به نمایش می گذارد، درخشان است. این رمان یک روحیه را به خود جلب می کند و برای بعضی از ما که به اندازه کافی سالم هستند خاطراتی را به یاد می آورد. گذرگاه زیر را می توان به عنوان یک آزمایش از آنجا که آیا شما وجود دارد؟ @ ما مجبور به خوردن ساندویچ؛ هیچ جایی برای پنهان کردن آنها وجود نداشت. آنها خوب بودند؛ تخم مرغ. Theyd رفته واقعی صاف؛ هیچ سوراخ هایی در نان وجود نداشت. ما توانایی فانت را بین ما، من و سینباد داشتیم. ما نمی توانیم آن را باز کنیم. او درب بازکن داشت او آن را زیر لبه کانتینر قرار داد و یک بار برای سوراخ مثلثی برای نوشیدن از یک بار و برای یک سوراخ از طرف دیگر برای پخش هوا به فشردن فشار داد. پس از چند لجن هر یک، من می توانم کمی از مواد غذایی در Fanta احساس؛ وقتی بلعیده بودم می توانستم احساس آنها را بکنم. Fanta گرم بود. @ در رمان، فوق در ایرلند اتفاق می افتد، اما چند نفر دیگر از سراسر جهان آن را تشخیص داده و سایر سخنان. در خواندن @ و دوباره از طرف دیگر برای هوا برای رفتن در @ من می توانم تصور خودم، و همچنین پدی کلارک فریاد Ma. Ma، چرا دو سوراخ MA؟ خواندن آسان آسان و یکی از چند کتاب است که من تا به حال دو بار خوانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
نیمه اول این رمان من را جذب کرد. رادی دایله در پدی کلارک ولز ولز، یک توانایی شگفت انگیز را به یاد می آورد که دوست دارد یک پسر 10 ساله باشد. در این رابطه، رمان درخشان است. من آن را به عنوان یک خاطرات تخیلی از دوران کودکی نوشته شده از نقطه نظر کودک توصیف می کنم. این رمان از مجموعه ای از اسناد ادبی تشکیل شده است که اغلب به نظر می رسد هیچ نظمی خاصی را دنبال نمی کنند، به شرط اینکه آنها خود به خود در ذهن دایلی ظاهر شوند و سپس در صفحه ظاهر می شوند مانند تصادفات شانس شادی. این به خودی خود یک خلق و خوی فوقالعاده و پر انرژی را به وجود می آورد. نیمه دوم رمان کمی کمرنگ شده است. یک روایت معلوم شد: والدین Paddys اغلب مبارزه می کردند و واضح بود که ازدواج آنها شکستن بود. جدایی نهایی آنها به عنوان یک شگفتی نیست؛ من احساس کردم که من فقط منتظر وقوع اجتناب ناپذیر بودم. عظمت این رمان، توانایی شگفت انگیزی برای رسیده شدن خواننده به پیروزی و تلفات دوران کودکی است، اهمیت آن را دوست دارم و می خواهم، چقدر دردناک است تنهایی یک کودک

مشاهده لینک اصلی
این به نظر می آید که یک ستایش با ستایش ضعیف است، اما در اینجا می آید: این یک معجزه جذاب برای پدی کلارک است. منظورم این نیست، هیچ چیز فوق العاده ای در کتاب اتفاق نمی افتد. اما همه اینها، خواندن آن به شکل واضح، در درجه اول به این دلیل است که پدی خودش یک صدای واضح است (حتی اگر هم نوعی از هرکسی باشد) من متاسفم، من هیچوقت یک پسر نبودم)). شما باید @ خرید @ پدی را، من فکر می کنم، اگر شما با بقیه کتاب خوب است - بیشتر آن را در مورد او، اما نه به طوری که دیلز استار به نام هنری عمدتا در مورد هنری، چرا که هنری در آغوش است برخی از رویدادهای مهم تاریخی به شیوه ای پدری واقعا نیستند. فقط یک داستان عادی است. اما زیبایی انجام داده است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پدی کلارک


 کتاب لینکلن در برزخ
 کتاب فهرست شیندلر
 کتاب ولع مقدس
 کتاب ننگ
 کتاب بیمار انگلیسی
 کتاب شیرفروش